Sulland-gruppen er et stort konsern som er på plass på 25 steder rundt om i Norge, og antall merker har nå rundet 15. Det er med andre ord ganske svære greier når de åpner en ny flaggskip-butikk.
Det har de nå gjort i Trondheim, og mer eksakt er dette 1.500 kvadratmeter med lokaler som bærer et nytt BMW-konsept. Dette skal vise framtidens mobilitet, og alt er designet med tanke på kundeopplevelsen og skal rett og slett være i verdensklasse.- Loungeområder med åpen himling og dempet belysning inviterer til inspirerende samtaler
- Dedikerte rådgivningssoner gir rom for personlig oppfølging
- M-avdelingen byr på sitt eget uttrykk med ikoniske detaljer, spesialfarger og stemningsbelysning
- Mini-butikken er oppgradert med nytt konsept og en leken, urban identitet
Butikken åpnet tirsdag, og som det hør og bør være med et flaggskip var det både taler, snorklipping og underholdning og totalt over 150 kunder og samarbeidspartnere.
Vi feirer det de kaller «Norges mest moderne bilbutikk» med en rekke bilder som viser konseptet, slik at selv de utenfor Trondheim også får en lite smak konseptet:
Les også:
- Lexus har aldri vært mer populære
- Prislappen for veiforfallet til værs
- Skal kåre den mest populære bruktbilen